Lucie Slezáková
25/8/2022 12:16new
Dobry den, studovala jsem na Pedagogické fakultě MU jak v bakalářském, tak magisterském studijním programu v rámci oboru asistenství a následně učitelství speciální pedagogiky obor logopedie- surdopedie v obdobi 2004-2010. Momentálně se mi naskytla pracovní příležitost spolupracovat s klinickým logopedem, který by byl ochoten dělat mi garanta v případě zařazení do specializačního vzdělávání v oboru klinická logopedie. Pokud jsem správně pochopila podmínky do tohoto zařazení, je potřeba SZZ z logopedie a surdopedie v bakalářském i magisterském studijním programu.. Bohužel v rámci mého studia bakalářského studijního programu jsem dělala SZZ jen z oboru logopedie. V magisterském pak jak z logopedie, tak také ze surdopedie.
Pokud bych se tedy rozhodla podat znova přihlášku do oboru Logopedie, jaké státní zkoušky na konci tohoto programu jsou povinné? Je zde možné vykonat SZZ i ze surdopedie a doplnit si tím patřičné vzdělání?
Děkuji předem za poskytnuté informace.
Adéla Urbanová
14/2/2023 10:36new
Dobrý den, ráda bych se zeptala v jakých dnech se koná výuka kombinovaného studia a jak je výuka častá? Zdá se jedná o víkendy či pátky a tak dále..
Předem děkuji za odpověď
21/2/2023 10:48new
Také by mě zajímalo..nedohledala jste to někde? Děkuji.
Adéla Blažíčková
17 February at 11:25new
Také by mě to zajímalo. Nikde jsem to doposud nenašla. Děkuji
Adéla Krobotová
19/9/2023 14:06new
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kolik studentů se tento rok hlásilo na Mgr. navazující obor logopedie a kolik studentů se dostalo. Děkuji a hezký den krobotová
Jana Valesova
20/10/2023 19:35new
Dobrý den. Nastoupila jsem jako asistentka pedagoga ve speciální škole. Mám zatím pouze certifikát po absolvovaní kurzu pro asistenty pedagoga. Zaměstnavatel po mě požaduje rozšíření vzdělání pedagogického směru. Mám maturitu nepedagogického zaměření. Potřebuji poradit, který obor by byl nejvhodnější a také na který je největší šance pro přijetí. Mě zaujala speciální pedagogika. Jak moc se zvýší moje šance na přijetí po absolvovaní kurzu? A nikde jsem nevyčetla výši školného. Děkuji
J. K.