Vlákno: TSP obecně/
Zuzana Górecká
10. 4. 2022 22:22nové
Oborové testy
Dobrý den, chci se zeptat ohledně oborových testů. Zatím mi nepřišla pozvánka na oborové testy, znamená to, že jsem motivačním dopisem neprošla? Nemělo by mi tím pádem přijít oznámení, že mě na oborové testy nepozvou? Nebo mám pozvánku a termín teprve očekávat a příjde později? Děkuji
10. 4. 2022 22:53nové

Dobrý den,
všichni uchazeči, hlásící se do bakalářského programu Anglický jazyk a literatura, od Filozofické fakulty obdrželi pouze pozvánku na TSP. Hranice percentilu TSP pro prospěch u přijímací zkoušky je 65. Uchazeči s percentilem 65 a více budou následně pozváni k oborovému testu, který má podobu písemného testu a bude se konat dne 7.5.2022 v čase 11:00-12:30 nebo 12:30-14:00. Pozvánka se všemi podrobnostmi Vám bude vložena do Vaší e-přihlášky po úspěšném absolvování TSP.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Zuzana Górecká
11. 4. 2022 06:02nové
Dobrý den, ano to vím. Já se chci zeptat ohledně dějin umění. Motivační dopis jsem poslala atd. ale zatím nemám žádné info jestli jsem dopisem prošla a půjdu dál na oborové testy či ne
13. 4. 2022 15:31nové

Dobrý den,
Váš dotaz prosím směřujte přímo na studijní oddělení Filozofické fakulty na adrese prijimaci.rizeni@phil.muni.cz, kde probíhá vyhodnocování oborových testů. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení