Vlákno: TSP obecně/
26. 4. 2022 21:18nové
Výsledky TSP
Zdravím,
nevíte někdo bližší info k výsledkům tsp? Nebo alespoň kdy budou vydány body a percentil? Případně zadání a klíč? Jsem z toho nervózní a věta “výsledky budou nejpozději 2.5.” mi moc nepřidává.😂 Předem díky moc. :)
Karolina Dohnalová
27. 4. 2022 16:21nové
Zdravím.
Hlásím se na MUNI podruhé, minulý rok jsem se nedostala. Podle dosavadních zkušeností ti mohu za sebe říct, že bych nepočítala s tím, že výsledky budou dřív, než 2.5.
A taky upozorňuji, že 2.5. se dozvíš pouze percentil a body, rozhodnutí o ne/přijetí tam bude až ke konci května. Sama teda furt koukám do přihlášky, kdyby to tam nááááhodou bylo dřív (ty percentily), ale obávám se, že to nehrozí.
28. 4. 2022 11:29nové
Ahojky, jj, taky jsem se loni hlásila a dostala se, ale mám pocit, že vše bylo rychleji. Nevím, proč rovnou neřeknou, že to bude až 2.5….psala jsem i e-mail a opět ta samá písnička dokola “body a percentil do 2.5.”, rozhodnutí bůhví kdy..Kdyby alespoň vyšlo zadání a klíč. No co už, čumím do isu asi tak každých pět minut a už mi z toho houká.🤣
Zdeněk Rybář
29. 4. 2022 20:45nové
Ahoj, nevis, zda zverejneny percentil se vaze pouze na danou variantu testu ci ke srovnani vsech variant?
29. 4. 2022 22:16nové
Percentil vychází z konkrétní varianty, jelikož každá varianta má jiné úlohy, které mohou být i mírně odlišné v náročnosti, takže se srovnávají výsledky uchazečů, kteří psali konkrétní variantu.