Vlákno: TSP obecně/
30. 4. 2022 14:05nové
Změna studijního plánu
Dobrý den,

Chtěl se bych zeptat, jestli je možné po přijetí ke studiu změnit studijní plán z jednooborového na sdruženy studium v kombinaci s jiným programem? A pokud ano, jak bych to mohl udělat? 

2. 5. 2022 10:50nové

Dobrý den,
bohužel, tento postup není možný, jelikož jste pro danou kombinaci nevykonal přijímací zkoušku, což-li je nezbytné.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
2. 5. 2022 11:53nové
Děkuji za odpověď. A co, když byla mě prominuta přijímací zkouška na plán v kombinaci? Mám problém, že v e-přihlášce mám sdruženy studium v 2 preference a nevím pokud bych mohl nějak tento druh studiu zvolit.
10. 5. 2022 01:05nové

Dobrý den,
priority/preference studijních plánů neslouží pro pozdější volbu. Po vykonání přijímací zkoušky Vám bude nabídnut zápis pouze do nejvyšší Vámi zvolené priority, pro kterou byla přijímací zkouška úspěšná. Nižší priority slouží pouze pro případ, že přijímací zkouška dopadne neúspěšně pro prioritu č. 1 (o kterou logicky máte největší zájem), ale dopadne úspěšně pro prioritu č. 2 (například z důvodu nižšího počtu uchazečů, nebo z důvodu nesplnění podmínek pro vedlejší obor v prioritě č. 1). V takovém případě je Vám tedy umožněno studovat daný program, a to v podobě, jakou máte nastavenou v rámci priority č. 2.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení