8/11/2010 16:05new
Dotazy specifické pro filozofickou fakultu.
Tímea Halászová
12/6/2017 11:33new
Zápis

Dobrý deň,

chcela by som sa informovať o zápise do štúdia. Konkrétne som bola prijatá na odbor taliansky jazyk a literatúra, ale písala som odborové testy aj z nemeckého jazyka a literatúry a anglického jazyka a literatúry. Zápis do štúdia bez odborových testov (v mojom prípade taliansky jazyk a literatúra) sa koná 22.6.2017. Nakoľko sa v tomto čase približne len dozviem či som na ďalšie odbory prijatá, nie som si istá akým spôsobom sa mám zapísať, keď si chcem spojiť štúdium talianskeho jazyka a literatúry a nemeckého, prípadne anglického jazyka a literatúry. Najlepšie by bolo asi riešiť to osobne a spýtať sa rovno na mieste, ale v tom čase budem odcestovaná a na zápis za mňa príde niekto iný. V čase, keď cestujem, ešte nebudem vedieť výsledky z odborov s odborovými testmi, a teda si nie som istá ako v takomto prípade postupovať. Mohli by ste mi prosím poradiť? Písala som asi pred týždňom na mail uvedený v dopise o prijatí, ale nikto sa mi odtiaľ neozval.

Ďakujem.
12/6/2017 14:39new

Dobrý deň,

máte dve možnosti, v zásade.

1. počkať proste na zápis v júli a zapísať sa na odbor/kombináciu podľa výsledkov vašich odborov s OT
2. dúfať, že komisia stihne rozhodnúť do 22. 6. a zverejniť rozhodnutie v e-prihláške, takže váš zmocnenec vás už 22. 6. môže zapísať do vybraného dvojodboru - budete vedieť, ako dopadla AJ a NJ.