7/4/2021 08:54new
Technická zkouška
Hezký den,
přihlásil jsem se do aplikace Moje přihlášky přes IS, ale bohužel si nevím rady, kde hledat instrukce k technické zkoušce.
Můžete mě prosím navést či uvést kontakt, na který se mám dále obrátit?
Děkuji.
7/4/2021 23:14new

Dobrý den,
všechny informace najdete po přihlášení do e-přihlášky, u přihlášky je nutné kliknout na "Informace k přijímacímu řízení" a tam uvidíte v rubrikách termín schůzky a odkaz.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
8/4/2021 09:58new

Dobrý den,

navazuji na dotaz kolegy. Mám stejný problém, a když otevřu sekci „Informace k přijímacímu řízení“, tak zde žádné informace k technické schůzce nejsou. Vzhledem k tomu, že už mám přístup do ISu není termín uvedený někde jinde než v e-přihlášce?

Děkuji,
Kryštof Matěj
8/4/2021 18:39new

Dobrý den,
u Vás však evidujeme pouze jednu přihlášku a u té není podmínkou pro přijetí TSP. Technická zkouška se týká pouze TSP.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Oliver Dučák
10/4/2021 05:18new

Dobrý deň pani Krajsová,

skúsil som postupovať tak, ako ste písali pod komentárom p. Kadleca, avšak uvádzané informácie o čase mojej technickej skúšky som žiaľ nenašiel ani v spomínaných rubrikách. Skúška má prebehnúť dnes, s čím som bol včas oboznámený, čas konania mi ale nie je známy. Nakoľko budem po nočnej, keďže som už nejaké tie roky zamestnaný, obávam sa, že na skúšku zaspím. Kvôli absencii informácií o presnom čase konania skúšky sa teda obávam, že sa nebudem vedieť prispôsobiť danému termínu. Pripúšťam, že problém môže byť aj na mojej strane medzi monitorom a klávesnicou, avšak ja osobne som zaznamenal problémy aj s nahrávaním skenu OP do prihlášky, pričom možnosť vloženia skenu sa mi v prihláške zobrazila až pri výzve po predpísanom termíne (nový termín je stanovený tuším do 10.4.), pričom som ten problém riešil aj s technickou podporou.
10/4/2021 08:29new

Dobrý den,
pro Váš studijní program pro který máte podanou přihlášku však není podmínkou pro přijetí TSP. Tudíž jste nemusel vkládat ani sken OP, který u Vaší přihlášky eviduji, ani se nemáte účastnit technické zkoušky.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení