last modified 27/10/2008 13:19 new
Ostatní týkající se příjímacího řízení
Veronika Masná
18/5/2020 22:27new
Online přijímací řízení
Dobrý den, jaká je pravděpodobnost že v roce 2020 budeme vykonávat TSP testy online?
23/5/2020 22:26new
Dobrý den, v rámci aktuálního přijímacího řízení se taková možnost neplánuje. Je to pro letošek vyloučené,
Miriam Šuranová
2/6/2020 10:35new
Zápis
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či je možné požiadať o neskorší zápis k štúdiu, pretože sa hlásim na viac študijných odborov na PřF a na LF. Na PřF je dátum zápisu 24-30.6. a napríklad na druhy odbor na PřF budem vedieť výsledky až 13.7. a tento druhy odbor je pre mňa prioritnejší.. Dá sa teda požiadať o neskorší zápis? Ďakujem
6/6/2020 16:27new
Dobrý den, ano to je možné. Napište přímo na studijní oddělení dané fakulty. Kontakty jsou dostupné například zde: https://is.muni.cz/podpora/studijni#fakulta1431
Lucia Daniel-Szabóová
3/6/2020 20:22new
Odborový test
Dobrý deň,
Chcela by som sa opýtať, kedy bude známy termín odborového testu na filozofickej fakulte, odbor Teórie filmu a audiovizuální kultúry, pretože zatiaľ mi bol zaslaný len dátum na TSP. Taktiež by som sa ešte chcela opýtať, kedy bude zverejnený dátum zápisu na filozofickú fakultu. Ďakujem
6/6/2020 16:29new
Dobrý den, termíny oborových testů již byly zveřejněny - pozvánku naleznete ve své e-příhlášce. Instrukce k zápisu Vám dorazí dle výsledku přijímacího řízení.
Petra Horáková
23/7/2020 19:48new
Dobrý den,
mám ve své e-přihlášce informaci, že jsem přijata. Nemohu ale najít nic ohledně zápisu ke studiu. Kde to mám prosím hledat?
Děkuji.
23/7/2020 23:18new
Dobrý den,
vyčkejte prosím na pozvánku k zápisu, která Vám bude vložena do e-přihlášky. V pozvánce naleznete všechny potřebné informace.
Pavla Kolářová
6/6/2020 11:49new
Zápis
Dobrý den, přišla mi pozvánka k zápisu na obor, na který jsem se dostala bez přijímaček, ale zároveň se hlásím na jiný obor, kde budu přijímačky dělat a ten je pro mě prioritní. Jak mám postupovat, když se mám na konci června dostavit k zápisu, ale pravděpodobně ještě nebudu znát výsledky přijímaček?
Děkuji, Pavla Kolářová
6/6/2020 16:31new
Dobrý den, máte dvě možnosti:
1) dostavíte se na zápis v červnu, zapíšete se do programu, ke kterému jste již přijata. Pokud budete přijata na další program, je možnost se zapsat na tento další program a následně ukončíte studium prvního zapsaného programu.
2) lze zažádat o náhradní termín zápisu do programu, ke kterému jste přijata, nejpozději do 5 dnů ode dne řádného termínu. Zažádat postačí e-mailem vč. uvedení čísla přihlášky a důvodu. Následně se dostavíte k náhradnímu termínu zápisu a zapíšete se do programu, na který budete přijata a který upřednostňujete. Upozorňuji, že je nutné o náhradní termín zápisu zažádat na studijním oddělení příslušné fakulty.
11/6/2020 16:52new
Učebna FS1 - přírodověda

Mám psát přijímačky na Přírodovědě v místnosti FS1 a nějak ji nemohu najít. Ve vyhledávači na webu přírodovědy mi to místnost FS1 neukáže.

Je učebna FS1 to samé jako posluchárna F1 (01014) v pavilonu 6 (1.NP)?
11/6/2020 22:55new
Dobrý den, bude stačit, když dorazíte na místo konání s předstihem. Organizátoři TSP Vám na místě pomohou a nasměrují Vás do správné učebny.
Eva Blažková
13/6/2020 08:10new
Pozvánka
Dobrý den, hlásím se na Češtinu v kombinaci s počítačovou lingvistikou a pak samostatně na počítačovou lingvistiku. Pozvánku, ve které je číslo přihlášky + čestné prohlášení o neexistenci příznaků, s číslem přihlášky, mám pouze v přihlášce na dvouobor, na PLIN mám pouze informativní email, kde se oborové testy konají. Stačí tedy na ty oborovky vzít tu pozvánku z dvouoboru s jejím číslem přihlášky, i když se hlásím i samostatně? Děkuju za odpověď.
19/6/2020 11:16new
Dobrý den, ano stačí. Výsledek přijímací zkoušky pak bude automaticky přiřazený ke všem Vašim relevantním přihláškám.
Eva Lundová
16/6/2020 09:02new
Aj v Tsp
Dobrý den , všimla jsem si , že ve všech tsp je část otázek v anglickém jazyce. Existuje i nějaká verze pro němčináře, nebo všichni bez rozdílu dělají testy v angličtině? Děkuji
19/6/2020 11:17new
Dobrý den, posledních 10 otázek je vždy pouze v anglickém jazyce. Jiné jazykové verze neexistují.
Oldřich Ondrášek
16/6/2020 18:35new
Bodové zisky
Dobrý den, rád bych se zeptal, jestli budou v následujících dnech jednotlivým zájemcům o studium zveřejněny jejich bodové zisky u přijímacích zkoušek. Nikde jsem k tomuto tématu nenalezl žádné informace, věřím, že spoustě uchazečů kteří plánují podat odvolání by to mohlo pomoci.
18/6/2020 07:50new
Odvolání nemá nic společného s bodovými zisky. Odvolávat se má smysl pouze tehdy, má-li uchazeč pochybnosti o korektnosti průběhu přijímacího řízení. Ostatní důvody (typicky - mám velký zájem o studium...jsem první pod čarou...dokázal jsem v oboru to a to...) nejsou pro odvolání relevantní. Podrobnosti zde: https://www.muni.cz/o-univerzite/uredni-deska/odvolani-proti-rozhodnuti-o-prijetineprijeti-ke-studiu
Opravdu se nemá smysl z důvodu počtu bodů odvolávat.
Bibiána Geršiová
18/6/2020 18:17new
Anglistika - informácie k online pohovoru
Dobrý deň! Ja by som sa chcela iba spýtať, či budete informovať uchádzačov aj o neúspechu v prijímacom konaní, teda o tom, že sa do užšieho výberu nedostali. Ide mi o to, že v e-maily bola informácia, že najneskôr do 18. 6. 2020 by malo byť hotové vyhodnotenie daného počtu 300 uchádzačov, ktorí následne obdržia pozvánku na online pohovor. A zatiaľ mi žiadna správa neprišla, tak som veľmi napätá, pochopiteľne. Hlavne, keď som mala samé 1 a doložila som všetky požadované dokumenty. Za odpoveď vopred ďakujem a prajem pekný zvyšok večera.
19/6/2020 11:18new
Dobrý den, s tímto dotazem se prosím obraťte přímo na příslušnou fakultu.
Viktorie Pechová
19/6/2020 21:30new
Nesprávná učebna při příjmacím řízení
Dobrý den, dnes jsem psala příjmací zkoušky na obor historie, nešťastně jsem si spletla sdružené studium s kombinovaným a šla k příjmacímu řízení na kombinovanou historii místo prezenční, řečeno mi bylo, že to nevadí a tak jsem test vyplnila a odevzdala ho, je v tom nějaký problém?
20/6/2020 16:06new
Dobrý den, pokud Vás organizátoři k testu pustili a vše zapsali do příslušných dozorových listů, výsledek testu budete mít uznaný pro všechny Vaše relevantní přihlášky.
Eduard Viliam Brandobur
23/6/2020 11:45new
výsledky príjmacieho konania

Dobrý deň,

chcel by som sa opýtať kedy môžeme očakávať predbežné výsledky - môj percentil v prihláške - aby som vedel orientačne ako na tom som.
23/6/2020 21:13new
Na nasem terminu nam bylo receno, ze o vysledcich se dozvime co konce cervna.
Eduard Viliam Brandobur
24/6/2020 14:04new

no, lebo na stránkach FI MU je písané že percentil bude do 7 dní od konania príjmacej skúšky.

https://www.fi.muni.cz/admission/guide.html
27/6/2020 17:01new
Dobrý den, výsledný percentil z TSP je již v e-přihlášce uvedený.
1/7/2020 06:39new
Dobrý den, můžu se zeptat, kdy bude v e-přihlášce i rozhodnutí o přijetí/nepřijetí? Děkuji
1/7/2020 16:51new
Mělo by to být nejpozději v druhé polovině července. Přijímací komise jednotlivých fakult zasedají obvykle v polovině července.
Daniela Melúchová
24/6/2020 20:05new
Zadanie TSP 2020
Dobrý deň, kedy asi bude zverejnené zadanie TSP 2020 s kľúčom správnych odpovedí?
27/6/2020 17:11new
Dobrý den, všechny letošní varianty TSP spolu s klíčem správných odpovědí budou na webu univerzity zveřejněny přibližně v listopadu. Co se týče Vašeho konkrétního zadání testu a klíče správných odpovědí, máte jej již nyní vložený ve své e-přihlášce.
Kristina Talacková
26/6/2020 11:21new
Změna preference oborů
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda lze, popř. jak změnit pořadí preference oborů? Přihlášky mám zaslané v pořadí 1. Mezinárodní vztahy (jednooborově) a 2. Mezinárodní vztahy v kombinaci s žurnalistikou. Pořadí bych chtěla obrátit, jelikož více preferuji druhou možnost.
Děkuji za odpověď.
27/6/2020 17:26new
Dobrý den, změnit preference již bohužel možné není
Barbora Sedlářová
27/6/2020 09:25new
Zasedání přijímací komise
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kdy bude zasedat přijímací komise bakalářských programů pedagogické fakulty, respektive kdy se dozvím, zda budu či nebudu navržena k přijetí?
Děkuji.
Aneta Freimannová
27/6/2020 14:16new
Taky by mě zajímalo, u PrF... To čekání se mnou asi sekne. :)
1/7/2020 13:50new
Prf zasedá tento pátek, 3.7. 😉